SeaMasters [SMS]
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ο ιστότοπος της συμμαχίας
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ας γνωριστούμε μεταξύ μας

Πήγαινε κάτω 
+27
STILPON
Μηδενιστής
Hakeem
jim93
giorgos78
Giannakopoylos
mpoukitsa
Lefteris30
Tepe
markosaf
stanis
Εναργής
dimitrios_hak
baroutis
Dimitris1925
evris2004
apocalypto
Dragada
TiR4MoLaS
zer0c00l
aimilianos
gratify
BlackAngel
takas
Μίνθη Σουλιώτη
trutch
rubini
31 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stanis
Πολίτης
Πολίτης
stanis


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2008

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 20, 2008 10:54 pm

σορρυ

epsilon

37
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
markosaf
Πολίτης
Πολίτης
markosaf


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2008
Ηλικία : 53
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 24, 2008 6:00 pm

γεια σας και απο μενα. καλιο αργα παρα ποτε που λεει και η παροιμια.
ειμαι ο μαρκος και ανηκω στους seamaster στον κοσμο εψιλον. αν σας ηξερα και πιο πριν θα ημουνα και στους υπολοιπους κοσμους στην παρεα σας. δεν πειραζει.
λοιπον ειμαι 39 ετων, μενω στην αθηνα και συγκεκριμενα στην νεα ιωνια.... δουλευω ως τεχνιτης ανελκυστηρων (σιγουρα καποιοι θα με βριζεται τωρα) και ειμαι παντρεμενος. εχω δυο θηρια 9 και 5 ετων και τους ετοιμαζω σιγα σιγα να γινουν μελη σας οταν αφησω την περιουσια μου. τι, τοσες πολεις και χρυσα να πανε χαμενα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tepe
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2008

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 29, 2008 6:24 pm

Very Happy Γεια σας είμαι ο Γιώργος είμαι 28 και μένω στην Αθήνα.

ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ

santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lefteris30
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2009

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 04, 2009 2:54 pm

Γειά σας και από εμένα. Με λένε Λευτέρη και είμαι 30 στα 31.
Έχω γεννηθεί και μεγαλώσει στην Νέα Σμύρνη στην Αθήνα.
Σπουδάζω στα Τ.Ε.Ι. Αθήνας στο τμήμα Εμπορίας και Διαφήμησης. Δεν είμαι αιώνιος φοιτητής απλά πέρασα το 2003 στην σχολή.
Δουλέυω σε μία εταιρεία Marketing σαν εξωτερικός συνεργάτης της Τράπεζας Κύπρου.
Στην οικογένεια των SeaMasters είμαι πολύ νέος. Στο ΙΚΑΡΙΑΜ είχα ξεκινήσει πριν απο 1 1/2 χρόνο στον κόσμο Αlpha αλλά δεν ήξερα , έπεσα σε νησί με θείο ... δεν βρίκα συμμαχία και τα παράτησα ....
Αυτά τα λίγα για σήμερα ... τα νεώτερα άλλη ώρα ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hlias_t
Επισκέπτης




ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 10, 2009 2:22 pm

Γειά σας και από μένα. Είμαι ο Ηλίας και είμαι 45 χρονών (για να μην νοιώθουν κάποιοι γέροι).
Είμαι συχωριανός και συνάδελφος με τον Ευριπίδη (λέει ψέματα ότι είναι ο τυπογράφος, απλά κάθεται μποστά σε κάποιους υπολογιστές, στέλνει εκτυπώσεις σε καμιά 20αριά εκτυπωτές και όλη μέρα παίζει ikariam).
Παίζω ikariam πάνω από 1 χρόνο και είμαι μέλος

Στον alfa στη συμμαχία AGIA SOFIA
Στον beta στη συμμαχία PCM
Στον gama στη συμμαχία SMS
Στον epsilon στη συμμαχία NUL
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apocalypto
Πολίτης
Πολίτης
apocalypto


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2008

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 14, 2009 1:59 pm

Εγω αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι ειμαι ο μικροτερος εδω μεσα Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpoukitsa
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2009

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 19, 2009 2:15 pm

Γεια σας και από μένα. Με λένε Ελένη, εχω τελειώσει την ΑΣΟΕΕ και είμαι 25 ετών. Δουλεύω σε μια εταιρεία στο τμήμα marketing. Περίεργα ωράρια, αλλά τουλάχιστον περνάμε καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trutch
Admin
Admin
trutch


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2008
Τόπος : ikariam! :P

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 20, 2009 1:30 am

Ενημέρωση..εχω-εδω και καιρό- ξαναρχίσει να παίζω ικάριαμ. Μέλος των Seamasters στον κόσμο Δέλτα...στον γάμμα αναρωτιέμαι πως πάει ο λογαριασμός μου No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://trutch.moonfruit.com/
aimilianos
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2008

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07, 2009 6:56 pm

trutch έγραψε:
Ενημέρωση..εχω-εδω και καιρό- ξαναρχίσει να παίζω ικάριαμ. Μέλος των Seamasters στον κόσμο Δέλτα...στον γάμμα αναρωτιέμαι πως πάει ο λογαριασμός μου No



einai anenergos...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannakopoylos
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2009

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 14, 2009 12:47 pm

Geia sas kai apo emena eimai o Nikos Giannakopoylos apo oti katalava eimai apo tous mikrous edw eimai 15 xronon...Menw athina....Petralona.Paw akoma sxoleio a likiou kai.....afta!!!!!!Very Happy:D:D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trutch
Admin
Admin
trutch


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2008
Τόπος : ikariam! :P

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15, 2009 9:29 am

Γειά σου Γιαννακόπουλε, με το ωραίο επίθετο....Ποτε δεν θα ξεχάσω το γκολ εναντίων του βάζελου στην ριζούπολη του αντίστοιχου ποδοσφαιριστή lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://trutch.moonfruit.com/
giorgos78
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2009

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20, 2009 10:49 pm

Καλησπέρα σας ειμαι ο Γιώργος και είμαι 30 ετών. Μένω στην Εύβοια και συγκεκριμένα στο Δήμο Μεσσαπίων στο χωριό Νεροτριβιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim93
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2008

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 24, 2009 5:27 pm

geia sas eimai o mitsos kai eimai kala .............................ExclamationExclamation


eimai 15 kai ego kai pao stin a'lukeiou study
meno stin keratea attikis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hakeem
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2009
Ηλικία : 41
Τόπος : Thessaloniki

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: HI!!!!!!!!   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 02, 2009 9:03 pm

Xairete kai apo mena paidia!!! Me lene Xrhsto eimai 26 xronon eimai apo Thessaloniki(Kalamaria) kai spoudazw Kavala sto TEI tmhma biomixanikis pliroforikis (PC).Paizw ston Zeta kosmo opou kai eimai fisika stous SMS, kai ston Epsilo opou eimai Stous SMS3.Kai akoma den mpika ekana xazomara kai anti gia reply patisa new post lol.Eyxaristw!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μηδενιστής
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2009
Ηλικία : 34
Τόπος : γιαννενα

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 06, 2009 9:35 am

((((to 3anagrafw giati ekana ena lathaki...)))
geia sas paidia!
egw eimai o hercules eimai 19 xronwn kai menw giannena!!!
eimai apofitos tou 5ou lukeiou kai spoudazw sta giannena se mia sxoli pou den thn 3erei oute h mana ths xe xe xe xe
tha 3anadwsw kai fetos ton maio gia xhmiko athens!!!!!
paizw apo ta 8 mou ston pas-tourwn kai eimai sto sykrotima zn (1) mazi me allous dyo kathrous!! pirat
ayta!!! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STILPON
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Boston, MA, USA

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 25, 2009 3:19 am

Μετά από τόσο καιρό, είπα και εγώ να γράψω τα δικά μου! Λοιπόν, χμμμ... είμαι ο Γιώργος και ποτέ δεν τραγουδάω...εχμμμ, γράψε λάθος!!! Γιώργος λοιπόν, και διαμένω προσωρινά στην Αμερική και πιο συγκεκριμένα στο New Hampshire! Έχω τελειώσει Μεταλλειολόγος Μηχανικός στο ΕΜΠ και μόλις ξεμπέρδεψα και με το δεύτερο μου δίπλωμα σαν Πολιτικός Μηχανικός στο UMass Lowell!!! Έπιασα ήδη τα 30 και κοντέυω στα 31 (γαμώ την ατυχία μου!!!). Είμαι και εγώ μέλος των ΚΑΠΗMasters, όπως λέει και η φίλη μου η rubini και παίζω στους κόσμους Γαμμα, Δέλτα, Εψιλον και Ζητα!!! Άντε να δώ πότε θα προλάβω να κοιμηθώ!!!
SeaMasters for ever, baby!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gio13
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2009

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2009 3:49 pm

Geia sas kai apo emena...me lene Giwrgo kai menw A8ina.
Eimai 30 xrwnwn kai eimai stous sms ston Gamma, Epsilon kai Zeta kosmo..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anetos
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2009
Ηλικία : 58
Τόπος : Τρίκαλα

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 13, 2009 9:09 pm

Γειά σας!!
Είμαι ο Βαγγέλης 45 Μαρτίων (έστω κι αν γεννήθηκα στις 31)
ίσως και ο μεγαλύτερος εδω!!!
Είμαι οικονομολόγος και μένω Τρίκαλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas013
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2009

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 24, 2009 3:17 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΕΙΜΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ
19 ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ , ΑΘΗΝΑ

ΤΩΡΑ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ!!

ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΤΗΣ ΣΜΣ ΣΤΟΝ ΔΕΛΤΑ....

HAIL SEA MASTERS cheers bounce Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kpassaris
Πολίτης
Πολίτης



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : ΑΧΑΡΝΕΣ

ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας γνωριστούμε μεταξύ μας   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 18, 2009 2:37 pm

Με λενε κωνσταντινο
ειμαι στον εψιλον στην ακαδημια
κατοικω στο μενιδι αθηνα
καιειμαι 26
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/djkpassaris
ManosSs
Επισκέπτης




ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: egw!!!   ας γνωριστούμε μεταξύ μας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 30, 2010 7:06 pm

Geia sas me lene Mano,
eimai 16 xronon,
eimai mathitis tis A' Lykeioy,
kai eimai apo tin Thivaaa!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ας γνωριστούμε μεταξύ μας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
SeaMasters [SMS] :: Θαλασσοκράτορες :: Tα μέλη της συμμαχιας μας!-
Μετάβαση σε: